קונה רכבים נוסעים 

מכירת הרכב הישן שלכם 

אם בבעלותכם רכב ישן ובמצב לא טוב ואתם רוצים לפנות את המקום ולהיפטר ממנו, או שאתם רוצים להפסיק לשלם עליו דלק וביטוחים, או שפשוט הגיע הזמן כבר להשתדרג לרכב חדש יותר ואמין יותר, הדבר הנכון לעשות הוא כמובן למכור אותו. 

מכירת רכב בצורה עצמאית היא לא תמיד פשוטה, ולעיתים דורשת התעסקות רבה ויכולה לקחת כמה חודשים, בטח אם מדובר ברכב ישן ובמצב לא טוב. הפתרון לכך הוא פשוט ולא דורש מכם התעסקות רבה מדי. 

מכירת הרכב ל'רוני רכבים' 

חברת 'רוני רכבים' קונה רכבים נוסעים, גם במצב לא טוב ובמצב ישן, במידה והרכב אכן נוסע ואנו רואים שיש לו ערך מסוים עבורנו. במכירת הרכב לחברה תוכלו להיפטר מהעיסוק במכירה או בפירוק של הרכב ולהוריד את זה מהגב שלכם. 

אצלנו ב'רוני רכבים', אותם הרכבים הישנים שנמצאים כבר במצב לא טוב עד לא ראוי לשימוש, יעברו תיקון ויהפכו שמישים, ולאחר מכן יימכרו במחיר משתלם ללקוח הבא שמחפש רכב זול ומתוקן. או שיעברו פירוק והחלקים שלהם יהפכו להיות חלקי חילוף עבור רכבים אחרים שדורשים תיקון. 

אז למה למכור לנו ולא לתקן או לפרק בעצמכם? 

פירוק של רכב ומכירת החלקים שלו דורשים התעסקות רבה ובעלי מקצוע שיודעים מה הם עושים. בתהליך הפירוק חלק מהחלקים יכולים להיפגע, וכך גם ירד הרווח שניתן להוציא מהרכב. 

בנוסף לכך, תיקון ופירוק של רכב דורשים מקצועיות רבה והחלטה של בעל מקצוע האם הרכב צריך פירוק או שאפשר עוד לתקן אותו ולמכור. במקום שאתם תתעסקו בזה ותוכלו להפסיד כסף על רכב שיכול להניב יותר, אנחנו ניתן לכם הצעת מחיר על הרכב ולאחר מכן הוא כבר לא באחריותכם.  

כל דבר שתחליטו לעשות בעצמכם עם הרכב יכול לסכן את הרווחים ממנו ולגרום לכם להפסדים, בין אם זה קבלת חוות דעת של מוסכניק על האם הרכב עוד שמיש וניתן לתקן, או שצריך פירוק, ועד ההחלטה לתקן את הרכב ולאחר מכן הסיכוי לא למצוא קונה שיסכים לסכום אותו אתם רוצים לבקש.

Scroll to Top

לקבלת הצעת מחיר

אנא מלאו פרטים

דילוג לתוכן