3 דברים שחשוב לדעת לפני שפונים לקונה רכבים נוסעים

מכירת רכב היא אמנם תהליך לא מאוד מורכב, אך בכל זאת על מנת שהיא תתבצע בצורה החלקה והפשוטה ביותר לשני הצדדים, מומלץ לדעת כמה דברים בסיסיים. אז אם אתם מתכננים למכור את הרכב שלכם, שעדיין נוסע, ואתם רוצים לדעת מה הולך לקרות קצת יותר בבירור, הגעתם למקום הנכון. רוני רכבים כאן בשביל לעשות לכם סדר, ולהציג בפניכם 3 דברים חשובים שרוצים למכור רכב נוסע. אז שימו חגורות ובואו נתחיל!

דבר ראשון: מה זה מכירת רכב נוסע?

הדבר הראשון ברשימה שלנו, שעלינו להבין אותו, הוא מה זה בכלל אומר למכור רכב נוסע. בדרך כלל אנו שומעים על מכירת רכבים לפירוק או רכבים עם תקלות מהותיות. אם כן, אנו קונים רכבים נוסעים באותה צורה שבה קונים רכבים לפירוק, ולעיתים גם מאותן סיבות. למה שנרצה לקנות דווקא רכב שנוסע? פשוט מאוד – רכב שנוסע הוא רכב יותר טוב!

דבר שני: למה שנרצה למכור רכב עובד?

אחרי שהבנו מה זה אומר למכור רכב נוסע, הדבר הבא שנתעקב עליו הוא ה"למה". אם כן, הלמה במקרה זה מחולקת לכמה אפשרויות שונות:

  1. רכבים ישנים מאוד – העובדה שהרכב נוסע, לא הופכת אותו לרכב טוב בהכרח. לכן, אנשים רבים שרכבם עוד מתפקד אך רוצים להיפטר ממנו כבר, מוצאים פתרון אצל קונה רכבים נוסעים.
  2. רכבים עם תקלות – ישנם רכבים שפוגשים את המוסכניק לעיתים תכופות, עד כדי כך שלבעל הרכב כבר נמאס מהם על אף שהם נוסעים.
  3. רווח נקי ללא דאגות – במקרים בהם בעל הרכב לא מצליח למכור את הרכב לאדם פרטי, ועדיין רוצה להרוויח ממכירתו בצורה פשוטה, מכירת הרכב לקונה רכבים מהווה פתרון מעולה.

דבר שלישי: כמה מקבלים על מכירת הרכב?

הדבר השלישי והאחרון ברשימה שלנו הוא עניין המחיר, אשר מן הראוי מעסיק את כולנו. ובכן התמחור עבור רכבכם יקבע בסופו של דבר בהתאם לפרמטרים שונים כגון:

  • גיל הרכב
  • דגם וסוג הרכב
  • מצב הרכב הכללי
  • רמת בטיחות של הרכב
  • מספר הידיים בהן הוא עבר
  • קילומטראז' ועוד

כל אלו, יאפשרו לנו במעמד המפגש בינינו לקבוע ולהעריך את שווי הרכב שלכם, ובהתאם גם לשלם לכם עבור הרכב. בממוצע, מדובר על תשלום של בין מאות לאלפי שקלים, שוב, תלוי במצב הרכב.

Scroll to Top

לקבלת הצעת מחיר

אנא מלאו פרטים

דילוג לתוכן