קונה רכבים משועבדים

מה ניתן לעשות במקרה של חובות עקב הלוואה לרכישת רכב

אין זה סוד שרכישת כלי רכב הינה השקעה לא מבוטלת, על אחת כמה וכמה בימים של משברים כלכליים כגון אלה שבהם אנחנו חיים. בין אם זה מגפת הקורונה מלפני ארבע שנים, מלחמת רוסיה אוקראינה, או המלחמה בעזה ובלבנון- הכל משפיע על הכלכלה במישרין. לכן, רבים פונים לשם רכישת רכב- לקבלת הלוואה. אך כידוע, הלוואות צריך להחזיר – עם ריבית – ולא פעם קורה שהרוכשים אינם עומדים בתשלומים שעליהם הם התחייבו. מצד שני, אין ביכולתם למכור את הרכב לאדם פרטי- שהרי הם לא סיימו לכסות את ההלוואה עבורו. ובכן, הפתרון דומה מעט למקרים מצערים כאלה ברכישת בית.

איך זה עובד?

על מנת לצאת מהמצב הלא נעים והלא רצוי אותו תיארנו, אנחנו בחברת רוני רכבים מציעים בדיוק את זה: אצלנו תוכלו למכור את הרכב המשועבד. אז כיצד זה מתבצע? באופן פשוט ויעיל. על מנת לשחרר את כלי הרכב למכירה, יש צורך לפרוע קודם לכן את ההלוואה. בתהליך קצר ולא מסורבל, אנחנו בעצם עושים זאת עבורכם. אנו נבוא בהתקשרות עם בעלי הרכב המשועבד באמצעות חוזה במסגרתו נפרעת ההלוואה של בעל הרכב. במצב זה השעבוד מבוטל והרכב משוחרר, וכך ניתן לבצע את העברת הבעלות ולמכור את הרכב שכבר אינו משועבד – באופן רשמי.

מן הראוי לציין מספר דגשים חשובים: ראשית, כל מקרה לגופו- אנו מבצעים בדיקה מסודרת ומקיפה לגבי הרכב, הבעלות, הנושים והבעלים שלו. דגש נוסף הינו שאם ההלוואה גבוהה ממחיר הרכב אותו אנחנו מוכנים לשלם, אזי את הפער על בעלי הרכב להשלים. לשם המחשה: אם נותרו עוד 200 אלף שקלים לפירעון ההלוואה ואנו מוכנים לשלם עבור הרכב 150 אלף שקלים- על בעל הרכב לשלם 50 אלף שקלים כך שההלוואה תיפרע במלואה.

בנק של רכבים

מובן מאליו שבבואכם למצוא מי קונה רכבים משועבדים, תיתקלו בפחות קונים מאשר במקרה של רכבים שאינם כאלה. אנו מציעים את הפתרון המיטבי למקרים שכאלה, כמי שמחזיקים במבחר עצום של כלי רכב למכירה.

Scroll to Top

לקבלת הצעת מחיר

אנא מלאו פרטים

דילוג לתוכן