קונה רכבים לפירוק ונסיעה

הרכב צריך לרדת מהכביש? בעל רווח נמוך? רוני רכבים תרכוש אותו מכם!

רוני רכבים היא חברה הקונה רכבים לפירוק ונסיעה. אנחנו קונים כלי רכב ישנים או מושבתים, רכבים שעברו תאונה, לצורך פירוק ומכירת חלקים, ונשלם על כל התענוג הזה במזומן. הרכב מפורק על ידי צוות העובדים שלנו ולאחר מכן אנו מוכרים את החלקים השמישים. את החלקים שאינם שמישים אנו מפנים לאתר פסולת המיועד לכך. צוות החברה כולל עובדים מנוסים וישרים ובהתאם לכך מתנהלים בצורה מקצועית ואמינה. אנחנו נספק לכם שירתי ייעוץ וגרירה לכלי רכב שעבר זמנם, נציע לכם מחירים אטרקטיביים עבור כל סוג רכב. השירות שלנו רלוונטי בכל אזורי הארץ במשך כל ימות השבוע.

דיל קניית רכבים לנסיעה

הרכב שלכם נמצא במצב טוב? נוכל לתקן את כל הנדרש וכמובן למצוא לו גם קונה. התהליך דורש ביצוע של העברת בעלות של הרכב מהלקוח אלינו, כמו בכל תהליך מכירת רכב פרטי. אנחנו נקנה כל רכב תמורת מחיר הוגן גם במידה ומצבו המכני אינו מזהיר.

מה האותיות הקטנות של רכבים לפירוק?

אין! הרכב יכול להיות ישן, או לאחר שעבר תאונה, ואף מושבת. לרוני רכבים רישיון סחר, לכן כלל הרכבים נגררים לפירוק לפי החוק, חשוב לומר כי לא ניתן למכור חלפים בלבד אלא את כל הרכב כחתיכה אחת.

רוצים לקנות רכב חדש? התקדמו מהעבר ורוצו לעבר עתיד חדש

בזכות פירוק נכון של חלקי החילוף, עם קצת עזרה של ידיים מקצועיות, תוכלו לקחת את הכסף שתקבלו מהמכירה ולהשקיע בקניית הרכב החדש. מרגע שתעבירו את הרכב לידיו של בעל מקצוע אתם סוללים את דרככם לסגירת פינה שקטנה ומהירה.

במקום להסתבך עם מכירת רכב בעל ערך נמוך וללא ביקוש בשוק תוכלו לפנות אלינו באתר האינטרנט או בטלפון החברה, למכור לנו את הרכב ולקבל בעבורו את המחיר שדרשתם במזומן. הצוות המסור שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל המידע הדרוש בנושא. נשמח לייעץ לכם לכל אורך התהליך ולקבוע איתכם מועד לביצוע העסקה בהקדם האפשרי.

Scroll to Top

לקבלת הצעת מחיר

אנא מלאו פרטים

דילוג לתוכן