קונה רכב ללא מנוע

נתקעת עם רכב שהלך לו המנוע? עלות התיקון גבוהה ואתה מעדיף לקנות רכב חדש אבל לא יודע מה לעשות עם הישן? אנחנו כאן בשבילך.

זה לא נעים אבל זה קורה

ביום אחד ללא הכנה מוקדמת הרכב לא מניע. אנחנו מתפללים שזו רק הסוללה, נתניע עם כבלים, נחליף אותה מהר במוסך ונחזור לנסוע. אבל אז מגלים שהלך המנוע, שומעים את הצעת המחיר עבור התיקון ונחרדים. כאן מתחילה ההתלבטות, האם לתקן בעלות הגבוהה? או האם למכור את הרכב ולקנות רכב חדש? לשלוח לפירוק? למי לפנות?

הרבה מאיתנו, בתוך העומס של השגרה, בין העבודה, לילדים ושאר המשימות נזנח את הטיפול ברכב והוא ישאר לעמוד כגרוטאה. הזמן יעבור, התשלומים על הרכב יצטברו והתסכול שלנו יגבר. רוצים להימנע מטיפול ברכב, הוצאה כספית גבוהה על תיקון ובירוקרטיה? אנחנו פה בשביל למנוע לכם את כאב הראש.

אצלנו ברוני רכבים תקבלו הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת עבור רכב ללא מנוע ותוכלו להיפטר מהרכב הישן והתקול בקלות וללא דאגות.

מה לגבי הבירוקרטיה?

כל מכירת רכב כרוכה בהעברת בעלות. על אחריות המוכר לגשת למכון רישוי של משרד התחבורה ולהגיש בקשה להעברת בעלות. עם זאת, על רכב שמיועד לפירוק יש להצהיר, על מנת שירשם כרכב שהורד מהכביש וימחק ממאגר הרכבים.

קיימות שתי אפשרויות

אפשרות ראשונה, היא להצהיר במכון הרישוי כי הרכב מיועד לפירוק, במצב זה אין צורך בהעברת בעלות.

אפשרות שנייה, היא להגיש בקשה להעברת בעלות ולמכור לנו את הרכב, כך שיהיה ניתן לתקנו ולהחזירו לכביש.

אנחנו נחסוך לך התלבטויות

אנחנו נעזור לך לקבל את ההחלטות הנכונות, נדריך אותך צעד וצעד ואיתנו יהיה לך שקט. אנחנו ברוני רכבים מומחים בקניית רכבים ללא מנוע. נעריך את מצב הרכב, וניתן לך העצת מחיר והסבר מקיף על התהליך כך שאתה לא תצטרך להתלבט.

יש לך רכב עם מנוע תקול ואתה לא יודע מה לעשות איתו? מתלבט אם לתקן או למכור? לא יודע למי לפנות? רוני רכבים כאן בשביל לעזור לך בטיפול בבעיה.

Scroll to Top

לקבלת הצעת מחיר

אנא מלאו פרטים

דילוג לתוכן