מחפשים קונה רכבים ללא גיר? הנה מה שאתם צריכים לדעת!

הגעתם למצב בו הרכב שלכם כבר לא כשיר לעלות על הכביש? הלך לכם הגיר ברכב ואתם רוצים למכור אותו עקב כך? זקוקים לקונה רכבים שיהיה מוכן לקנות מכם את הרכב ללא גיר? אם כן, הגעתם למקום הנכון כי אצלנו ברוני רכבים תוכלו למכור רכבים בדיוק במצב הזה. אז בואו נתחיל!

הגיר הלך? אל דאגה, כך תוכלו להרוויח על זה עוד כמה שקלים

מצב בו הגיר של הרכב נהרס מסיבה כזו או אחרת והטיפול במוסך כבר לא רווחי, הוא מצב מבאס. במצב שכזה, הרכב ככל הנראה לא יעלה חזרה לכביש, ונדמה שהרכב תוקע אתכם עם הפסד כלכלי לא קטן. ובכן אצלנו ברוני רכבים הדבר קצת אחרת, כי אצלנו תוכלו להפוך את המצב הזה להזדמנות של ממש. איך? על ידי מכירת רכב ללא גיר. כאמור, אנו מציעים לכם למכור לנו את הרכב ללא הגיר שלכם, ובכך להרוויח עליו כסף עד הרגע האחרון. כמה כסף? על כך נדבר בהמשך.

מה חשוב לדעת לפני שמוכרים רכב ללא גיר?

רגע לפני שאתם מעמיסים את הרכב שלכם על גרר ומגיעים עד אלינו או מתקשרים אלינו שנגיע לקחת אותו, ישנם מספר דברים שחשוב שתדעו על הרכב שלכם כדי לייעל את תהליך המכירה והקנייה.

  • מאפייני הרכב – אחד הדברים החשובים ביותר שמן הראוי שתכירו על הרכב שלכם אך עדיין מדובר בדבר שיש לציין, הוא המאפיינים הכללים של הרכב. מאפיינים אלו כוללים בעיקר את יצרנית ודגם הרכב, שנת הרכב, קילומטראז', מספר היד וכדומה.
  • מפרט טכני – גם המפרט הטכני הכללי של הרכב חשוב, כגון מצב המנוע, כ"ס, נפח מנוע וכו' כך, נוכל להעריך את שווי הרכב כבר מההתחלה, ונקצר את התהליך הכולל.
  • מצב הרכב – מצב הרכב חשוב כמובן גם הוא, שכן גם הוא משפיע ישירות על תהליך הקנייה והמחיר. רכב במצב טוב כחדש יתומחר גבוהה ולהיפך.

כמה אפשר להרוויח על רכב ללא גיר?

הדבר האחרון ואולי החשוב ביותר בו נדון, הוא השאלה "כמה כסף ישלם קונה רכבים ללא גיר על הרכב שלי?". ובכן התשלום עבור הרכב שלכם ללא הגיר, במידה שתמכרו אותו, הוא גורם מאוד דינאמי ומשתנה. הפרמטרים המשפיעים על המחיר הם בעיקרם אלו שדיברנו עליהם קודם לכן, כאשר באופן כללי טווח המחירים בשוק נע בין כמה מאות שקלים, לעד כ-2,000 ש"ח בממוצע. אז אם אתם מעוניינים למכור את הרכב שלכם, ולהרוויח עליו רגע לפני הסוף, אנחנו ברוני רכבים כאן לשירותכם!

Scroll to Top

לקבלת הצעת מחיר

אנא מלאו פרטים

דילוג לתוכן