קונה רכבים ישנים

אם אנחנו מחפשים לקנות רכב ישן, אנחנו מעוניינים להוזיל עלויות, אך גם חשוב לנו לקנות רכב שנוסע טוב ותקין מכאנית. לא תמיד קל למצוא רכב שעומד בכל דרישותינו, עומד בשנת ייצור שאנחנו רוצים, בדרישות בטיחות שחשובות לנו, אולי צבע או דגם מסוים, יחד עם זאת גם במחיר משתלם ועוד. לכן, באותה מידה גם נתקשה למצוא קונים, אם אנחנו אלה שרוצים למכור את הרכב הישן שלנו.

יש לי רכב ישן ואני לא יודע מה לעשות איתו

רכב ישן הוא מושג כללי, שכתלות במשתנים שונים, ניתן להחליט מה לעשות איתו. האם הוא תקין מכאנית ואפשר לנסוע בו עוד כמה שנים? האם הוא לא תקין אבל דרושה השקעה יחסית נמוכה כדי להחזיר אותו לכביש? אולי אין לו עתיד על הכביש וצריך לפרק אותו? כל אלו משפיעים על ההחלטה הנכונה לגבי מה לעשות עם הרכב, ועל כל השאלות האלו אנחנו ברוני רכבים נוכל לענות לך. במידה והרכב שלך אכן ישן ואין בו שימוש יותר, תוכל בקלות להיפטר ממנו ובעבור תמורה שווה.

למה לא למכור אותו לקונה פרטי?

קודם כל כי מאד קשה למצוא קונה שרוצה לנהוג ברכב ישן. כאמור, כל קונה עם הדרישות שלו, והרכב הישן שלך לא בהכרח יתאים לכל אחד. בנוסף, רכב ישן הוא רכב פחות אמין. בגלל הקילמוטראז' שצבר, התיקונים שעבר, או אם עבר תאונות ועוד, קשה לדעת כמה שנים עוד יחזיק מעמד ולא כל קונה ירצה לקחת את הסיכון. אם הרכב שלך מאד ישן ולא יימכר בקלות, כדאי לך למכור אותו לקונה רכבים ישנים ולחסוך את הדאגות במכירת הרכב לקונה פרטי.

איך אדע שאני מקבל תמורה משתלמת?

אנחנו ברוני רכבים מתחשבים בכל המשתנים הרלוונטיים ומגבשים הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת. אנחנו מתחשבים במחירון הרכב, בהיסטוריה שלו ובמצבו הנוכחי, ומגבשים על סמך כל אלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר. בנוסף, אתה לא צריך להתמקח עם קונים שונים, אצלנו ברוני רכבים אתה מגיע למומחים בתחום שיעזרו לך להיפטר מהרכב בקלות ועם תמורה שווה.

Scroll to Top

לקבלת הצעת מחיר

אנא מלאו פרטים

דילוג לתוכן