מי קונה רכבים יד שניה?

כיצד למכור או להחליף את רכבכם בקלות ובמהירות

כל אחד מאיתנו שנוהג ברכב, נאלץ להתמודד לפחות פעם אחת בחייו עם אחת מהשתיים: קניית רכב מיד שניה, מכירת רכב כזה, או מה שסביר יותר- שתי האפשרויות יחדיו. וכל מי שכבר התנסה בכך, יודע שמדובר במשימה שעלולה להיות קשה ומתישה: אינספור שיחות טלפון, פגישות בהן מנסים לשווק את הרכב (או לחלופין: לדעת לאתר בעיות שקיימות בו), נסיעה למקומות לא מוכרים ועוד. וגם לאחר כל זאת, עדיין לא התחיל שלב המשא ומתן על המחיר… ובכן, אנחנו בחברת רוני רכבים מתמחים בדיוק בפתרון הבעיה הזאת.

האם זה אמין?

בשנים האחרונות גם כאן בישראל אימצנו את הפתרון שכבר נהוג במדינות רבות ובראשן ארצות הברית: חברות ממוסדות אשר חוסכות את התהליך הארוך והמייגע, וקונות את רכבכם. כמובן שפריחת השוק המדובר אין בה כדי למכור את הרכב לכל חברה מבלי לבדוק תחילה במי מדובר, ולכן כדאי לבצע סקר קצר. כך, תוכלו לדעת למי אכן כדאי לפנות על מנת לקבל הצעה משתלמת, כמו גם שיש לחברה את הניסיון, הוותק והאמינות הנדרשים בבואכם לבצע עסקה שכזו.

מאחורינו ניסיון של מעל שלושים שנות מכירה של כלי רכב פרטיים ומסחריים, וכך אנו יכולים להרשות לבצע את כל העבודה הכרוכה במכירת רכבים משומשים. כל שעליכם לעשות… הוא למכור לנו את הרכב. ללא הוצאות פרסום, הקדשת זמן או שיווק.

ואיך התמורה?

כנאמר בפתח דברינו, לרוב מי שמוכר כלי רכב- גם מתכוון לקנות אחד אחר המתאים יותר לצרכיו. כחברה שקונה רכבים יד שניה, אנו ברוני רכבים מחזיקים בצי של רכבים כאלה, כך שלמעשה גם החיפוש אחר הרכב הבא שלכם נחסך. או בקיצור: טרייד אין (כלומר: עסקת חליפין). כאשר מבצעים טרייד אין, למעשה כל שעליכם להתמקד בו הוא רק החלק השני שבשדרוג המכונית שלכם: שהרי אנו כבר רוכשים את הרכב אותו אתם רוצים למכור; אך בנוסף לכך, ניתן לבחור את הרכב הבא שלכם מתוך מגוון המכוניות בהן אנו מחזיקים- ותוך התייעצות עם צוות המומחים שלנו. אז, קדימה, למה אתם מחכים?

Scroll to Top

לקבלת הצעת מחיר

אנא מלאו פרטים

דילוג לתוכן