קונה רכבים במצב לא טוב

מה אפשר לעשות עם הרכב הישן שלכם?

בעלי רכב ישן ותקול, רכב שעבר נסיעות רבות ונשחק לאורך השנים, או שעבר תאונה או נזק בלתי הפיך שהוריד את הערך שלו משמעותית, או סתם פשוט רכב שיוצר לפני כמות מכובדת של שנים – יש מה לעשות עם הרכב שלכם.

אנחנו ב'רוני רכבים' קונים את הרכבים הישנים שלכם ומשתמשים בהם לצורך של פירוק וחלקים חלופיים, תיקון הרכב ומכירתו למי שמחפש רכב ישן ומשופץ במחיר מוזל.

למה למכור ל'רוני רכבים'?

אם בבעלותכם רכב ישן שנמצא במצב לא טוב, אתם בוודאי כבר יודעים שקשה מאוד למכור רכב כזה, כיוון שהביקוש בשוק הוא לרכבים במצב טוב, כאלו שבעליהם החדשים ידעו שהם יכולים לסמוך עליהם ולא לבקר במוסך הרבה פעמים.

ניתן כמובן להוציא את הרכב מכלל שימוש ולקרוא לבעל מקצוע לפרק את הרכב ולמכור את חלקיו, אך מדובר בהתעסקות של כמה ימים לפחות, וזה ידרוש מכם זמן ותשומת לב רבה, על מנת להצליח להוציא מהרכב הזה כמה שניתן.

לעומת זאת, מכירה של הרכב בשלמותו, בלי שצריך להמשיך לטפל בו ולדאוג לכך שיהיה שמיש, או שהחלקים שלו יהיו שמישים למכירה אחר כך, זה חוסך לכם זמן רב ויכול אפילו להניב לכם הרבה יותר רווח מאותו הרכב התקול.

תוציאו את המיטב מהרכב הישן שלכם

אם אתם מתקדמים לרכב חדש יותר ותקין יותר, או שהגיע הזמן להיפטר מהרכב הישן שתופס לכם מקום בחנייה כבר שנים רבות, תעשו זאת בצורה החכמה והפשוטה ביותר, על ידי מכירה של הרכב ל'רוני רכבים'.

במכירה לעסק תיפטרו מיד מכל ההתעסקות במכירת הרכב והפירוק שלו במידת הצורך, לא תצטרכו להתעסק בבירוקרטיה ובדאגה לרכב הישן שלכם יותר. בנוסף לכך, תוכלו לדעת מראש, טרם המכירה, מהו הסכום המדויק שתקבלו על הרכב שלכם, בלי הפתעות וללא הוצאות לא מתוכננות.

חסכו מעצמכם את כאב הראש של מכירה עצמאית והתעסקות עם פירוק ומכירה של כל חלק בנפרד, ותנו לבעלי המקצוע להתעסק בעצמם במה עושים עם הרכב שלכם, לאחר שהוא ירד מאחריותכם.

Scroll to Top

לקבלת הצעת מחיר

אנא מלאו פרטים

דילוג לתוכן