כיצד ניתן לבדוק את היסטוריית התאונות והתיקונים של רכב משומש?

 

בדיקת היסטוריית התאונות והתיקונים של רכב משומש היא חיונית למדי. היא מאפשרת להעריך מבעוד מועד את מצבו של הרכב ואת הסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים בשימוש בו. להלן מדריך מפורט המתאר את השיטות שבהן תוכלו להשתמש על מנת להשיג מידע חיוני זה –

  • השתמש בשירותי בדיקת הרכב של infocar שירותי בדיקת הרכב הנחשבים של infocar מציעים דו"חות מקיפים המפרטים את היסטוריית תביעות הביטוח של הרכב שאתם מעוניינים לרכוש. אפילו אם לא הוגשו תביעות ביטוח בנוגע לרכב, עדיין תוכלו לקבל פיסות אינפורמציה רלוונטיות אחרות – האם הרכב בוטח? אם כן, על ידי איזו חברה ולאיזו תקופה? מה כלל הכיסוי הביטוחי של הרכב? וכיוצא בזאת. דו"חות אלה מספקים תובנות חשובות לגבי תקריות העבר והיסטוריית התחזוקה של הרכב, וניתן להנפיק אותם תמורת תשלום סמלי של 10 שקלים חדשים בלבד, כולל מע"מ.
  • צרו קשר עם חברת הביטוח – פנה לחברות הביטוח הקשורות לרכב כדי לברר על היסטוריית התאונות שלו. לחברות הביטוח עשויים להיות רישומים של תביעות קודמות או של תקריות הקשורות לרכב, המהווים מידע רב ערך עבור רוכשים פוטנציאליים. באמצעות פנייה ישירה לחברת הביטוח תוכלו לקבל גישה לפרטים רלוונטיים לגבי היסטוריית הביטוח של הרכב ועל כל נזק מדווח.
  • תאמו בדיקה מקצועית של הרכב – תאמו בדיקה מקיפה של הרכב אצל טכנאי מוסמך או אצל מוסך מקצועי. בדיקה יסודית שנעשית על ידי מכונאי מנוסה עשויה לסייע לגלות מגוון של תיקונים נסתרים ונזקים סמויים מן העין, שלא בהכרח בולטים בהתבוננות שטחית למי שאינו בעל מקצוע. הטכנאי יכול להעריך את תקינותו המבנית של הרכב, את הרכיבים המכניים שלו ואת מצבו הכללי, וכמובן לספק תובנות חשובות לגבי היסטוריית התאונות והתיקונים שלו.

על ידי ביצוע עקבי של השלבים האמורים, תוכלו לברר ביתר יעילות ומהירות את היסטוריית התאונות והתיקונים של הרכב המשומש שבו הינכם מעוניינים. כך יעלה בידיכם לקבל החלטה מושכלת לגבי הרכישה, לחסוך מעצמכם הפתעות בלתי צפויות בהמשך הדרך וכמובן להימנע מסיכונים פוטנציאליים הקשורים לנזקים סמויים או לתאונות שהרכב היה מעורב בהן בעבר.

Scroll to Top

לקבלת הצעת מחיר

אנא מלאו פרטים

דילוג לתוכן